Щодо проведення заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років в Україні – геноциду Українського народу

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує загиблих від Голодомору – геноциду Українського народу. Цього року День пам’яті жертв голодоморів припадає на 24 листопада. Гасла нинішньої інформаційної кампанії: «Україна пам’ятає, світ визнає!», «Ми пам’ятаємо. Ми сильні!».
Працівники ЦДЮТ № 1, а також вихованці також будуть брати участь у проведенні скорботних заходів 24 листопада 2018 року, зокрема загальнонаціональної хвилини мовчання о 16:00 та акції «Запали свічку».
Також слід зазначити, що Український інститут національної пам’яті до цієї скорботної дати створив спеціальну веб-сторінку «85-ті роковини Голодомору. Україна пам’ятає, світ визнає». За покликанням: https://85holodomor.in.ua/ розміщено тематичні довідкові матеріали та інформацію про Міжнародну акцію «Запали свічку пам’яті», виставку «Україна 1932–1933. Геноцид голодом», видання Інституту про Голодомор, унікальні світлини, родинні історії, спогади очевидців, історичний календар та інше.
Кiлькiсть переглядiв: 26